Program Hotelowy SOHiS zyskał nową integrację z oprogramowaniem proRMS firmy Qualpro. Dzięki niej możliwe jest przesyłanie informacji statystycznych z hotelu do oprogramowania pozwalającego na analizę i optymalizację przychodów hotelu.

 

proRMS firmy Qualpro to niezwykle kompleksowe narzędzie do optymalizacji przychodów hotelu (Revenue Management). Widać to już na ekranie kokpitu, który pokazuje Wam wszystkie kluczowe informacje w jednym miejscu. Poza tym każdego dnia otrzymujecie gotowe rekomendacje cenowe, które możecie opublikować jednym kliknięciem we wszystkich kanałach dystrybucji. Rekomendacje oparte są na danych z wielu źródeł np. hotelowego PMS-a, STR, OTA Insight. System samodzielnie zbiera i analizuje dane za pomocą złożonych algorytmów.

 

proRMS oferuje szereg możliwości dot. automatyzacji. Możecie sami zajmować się optymalizacją przychodów (tryb ręczny), oceniać i zatwierdzać wybory systemu (tryb półautomatyczny) albo pozwolić proRMS-owi samodzielnie zwiększać przychody Waszego hotelu (tryb automatyczny). Jego rekomendacje zostaną opublikowane automatycznie za pośrednictwem Waszego Channel Managera. Możecie też generować gotowe raporty z biblioteki raportów zawierającej kluczowe wskaźniki hotelarskie albo łatwo tworzyć własne raporty, które szybko wyślecie z poziomu programu. To rozwiązuje kwestie mozolnej pracy na liczbach.

 

Dodatkowo proRMS spełnia szczególne wymagania hotelarzy. Przede wszystkim oferuje prognozy na 360 dni oparte na autorskich algorytmach, abyście mogli skutecznie zaplanować strategię i budżet. Ponadto zawiera moduł wyceny grup, dzięki czemu łatwo wyliczycie koszty przesunięcia. Możecie też zarządzać przychodami całkowitymi hotelu dzięki optymalizacji wskaźnika TRevPAR. Chociaż proRMS składa się ze skomplikowanych elementów, samo oprogramowanie jest intuicyjne i proste w obsłudze. W razie potrzeby otrzymacie od Qualpro dodatkowe wsparcie merytoryczne w dziedzinie optymalizacji przychodów. Właśnie w tym zawiera się istota kompleksowości proRMS – możecie wykonywać swoją pracę skuteczniej, Wasze potrzeby są na bieżąco zaspokajane, a Qualpro chętnie doradzi Wam, jak możecie lepiej zarządzać polityką cenową w Waszym hotelu.

 

Strona naszego nowego partnera: https://qualpro.co/pl/