NOWOŚCI

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Program Hotelowy SOHiS zyskał nową integrację z oprogramowaniem proRMS firmy Qualpro. Dzięki niej możliwe jest przesyłanie informacji statystycznych z hotelu do oprogramowania pozwalającego na analizę i optymalizację przychodów hotelu.

 

proRMS firmy Qualpro to niezwykle kompleksowe narzędzie do optymalizacji przychodów hotelu (Revenue Management). Widać to już na ekranie kokpitu, który pokazuje Wam wszystkie kluczowe informacje w jednym miejscu. Poza tym każdego dnia otrzymujecie gotowe rekomendacje cenowe, które możecie opublikować jednym kliknięciem we wszystkich kanałach dystrybucji. Rekomendacje oparte są na danych z wielu źródeł np. hotelowego PMS-a, STR, OTA Insight. System samodzielnie zbiera i analizuje dane za pomocą złożonych algorytmów.

 

proRMS oferuje szereg możliwości dot. automatyzacji. Możecie sami zajmować się optymalizacją przychodów (tryb ręczny), oceniać i zatwierdzać wybory systemu (tryb półautomatyczny) albo pozwolić proRMS-owi samodzielnie zwiększać przychody Waszego hotelu (tryb automatyczny). Jego rekomendacje zostaną opublikowane automatycznie za pośrednictwem Waszego Channel Managera. Możecie też generować gotowe raporty z biblioteki raportów zawierającej kluczowe wskaźniki hotelarskie albo łatwo tworzyć własne raporty, które szybko wyślecie z poziomu programu. To rozwiązuje kwestie mozolnej pracy na liczbach.

 

Dodatkowo proRMS spełnia szczególne wymagania hotelarzy. Przede wszystkim oferuje prognozy na 360 dni oparte na autorskich algorytmach, abyście mogli skutecznie zaplanować strategię i budżet. Ponadto zawiera moduł wyceny grup, dzięki czemu łatwo wyliczycie koszty przesunięcia. Możecie też zarządzać przychodami całkowitymi hotelu dzięki optymalizacji wskaźnika TRevPAR. Chociaż proRMS składa się ze skomplikowanych elementów, samo oprogramowanie jest intuicyjne i proste w obsłudze. W razie potrzeby otrzymacie od Qualpro dodatkowe wsparcie merytoryczne w dziedzinie optymalizacji przychodów. Właśnie w tym zawiera się istota kompleksowości proRMS – możecie wykonywać swoją pracę skuteczniej, Wasze potrzeby są na bieżąco zaspokajane, a Qualpro chętnie doradzi Wam, jak możecie lepiej zarządzać polityką cenową w Waszym hotelu.

 

Strona naszego nowego partnera: https://qualpro.co/pl/

Czytaj więcej

Pandemia koronawirusa sprawiła, właściciele restauracji stanęli przed poważnym wyzwaniem jakim była konieczność skupienia się na klientach zamawiających jedzenie z dowozem.

Spore prowizje pobierane przez zewnętrzne portale do zamawiania jedzenia sprawiły, że duża część restauratorów zachęca gości do zamawiania jedzenia bezpośrednio w restauracji. Obsługa tego typu zamówień i organizacja ich dowozu może stać się dość skomplikowana. Dodatkowo, w sytuacji gdy zamówień tego typu pojawia się coraz więcej, a obszar dostawy jest dość duży i obejmuje teren kilku miast i sąsiadujących miejscowości, powstają problemy związane z logistyką dowozów. W sytuacji, gdy kierowców jest kilku, wyzwaniem jest takie pogrupowanie zamówień, aby każdy z nich dostarczał posiłki w konkretnym obszarze.

Restauracja Kartel, która również stanęła przed takim wyzwaniem, zwróciła się do nas z prośba o pomoc w tym temacie. Dlatego też rozbudowaliśmy nasz program gastronomiczny SOHiS POS o nowy moduł, który ułatwia przyjmowanie i obsługę zamówień z dowozem.

Nowa funkcjonalność pozwala zbierać zamówienia składane telefonicznie i od razu pokazuje ich lokalizację na specjalnej mapie. Dzięki temu obsługa restauracji widzi wszystkie zamówienia złożone z sąsiadujących adresów i może z łatwością je pogrupować a następnie przydzielić je konkretnemu kierowcy.

Graficzne przedstawienie adresów ułatwia więc optymalne rozłożenie zamówień, które mają być dostarczone na danym obszarze w podobnym czasie. Dzięki temu skraca się czas dostawy, a przez to także czas oczekiwania na zamówienie. Dokładne rozplanowanie trasy, uwzględniające adresy zlokalizowane w podobnym obszarze pozwala także zmniejszyć koszty eksploatacyjne związane z utrzymaniem samochodów dostawczych.

Jeśli Państwa restauracja również mierzy się z podobnym wyzwaniem i szuka rozwiązania umożliwającego optymalne planowanie dowozów, to zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy wdrożyć nasz system w Państwa obiekcie.

Czytaj więcej

Automatyczna recepcja hotelowa to rozwiązanie, które wdrażamy już od pnad 3 lat. W naszej ofecie pojawił się także Kiosk hotelowy, umożliwiający ograniczenie kontaktu recepcjonistów z gośćmi. Rozwiązanie to jest pomocne np. w trakcie nocnych zmian.

Z pozimou kisoku możliwe jest bezobsługowe zameldowanie gościa, z wykorzystaniem specjalnie wygenerownego i przypisanego do rezerwacji kodu dostępu. Kiosk pozwoli także opłacić rezerwację z pomocą terminala płatniczego i wystawi niezbędne dokumenty. Dzięki despenserowi kart, goście hotelowi otrzymają także zaprogramowaną kartę do swojego pokoju jeśli hotel posiada elektroniczne zamki na karty. 

Kiosk posiada naszą własną aplikację, która jest w pełni zsynchrnizowana programem hotelowym SOHiS. Dzięki temu możlwie jest sprawne wdrożenie systemu i przepływ informacji. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie dedykowanej temu rozwiązaniu: http://hotelbezrecepcji.pl

Zapraszamy także do kontakty z naszym działem obsługi klienta pod numerem 32 616 22 21 - z przyjemnością opowiemy więcej o tym rozwiązaniu.

Czytaj więcej

 

Podmioty lecznicze od dnia 8 stycznia 2020r. mają obowiązek wystawiania e-Recepty. Oznacza to, że także sanatoria, uzdrowiska, centra rehabilitacji rolników i ośrodki prowadzące turnusy rehabilitacyjno-lecznicze, w których wystawiane są recepty będą musiały dostosować się do wchodzących w życie przepisów.

 

Program SOHiS stworzony z myślą o takich obiektach, umożliwiał do tej pory prowadzenie ewidencji medycznej oraz sprawne planowanie zabiegów. Teraz możliwe jest także wystawianie i przesyłanie e-recept bezpośrednio z jego poziomu. Rozwiązanie to jest wygodne dla lekarzy, ponieważ system, z którego korzystali wcześniej i który już znali został dostosowany do nowych wymogów prawnych. Wystawianie e-recept możliwe będzie po wgraniu certyfikatu podmiotu leczniczego i po skonfigurowaniu podpisu elektronicznego w oprogramowaniu SOHiS.

 

Istotne jest także to, że SOHiS daje możliwość wydruku e-recepty w formie papierowej. Na wydruku znajdują się wszystkie niezbędne informacje, w tym także kod kreskowy oraz czterocyfrowy kod dostępu. Dzięki temu pacjenci, którzy preferują papierową wersję recepty (np. osoby starsze) będą mogły ją otrzymać w postaci zbliżonej do tradycyjnej recepty. Oczywiście e-receptę będzie można zrealizować także bez wydruku – korzystając z numeru PESEL i z kodu dostępu otrzymanego w wiadomości SMS.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani uruchomieniem funkcjonalności umożliwiającej wystawianie e-recept lub zakupem i kompleksowym wdrożeniem oprogramowania medycznego posiadającego taką funkcjonalność to zapraszamy do kontaktu telefonicznego (32) 616-22-21.

 

Czytaj więcej

Program hotelowy SOHiS został rozbudowany o nowy moduł, który umożliwia sprawne zarządzenie kluczami. Jeśli chcesz mieć możliwość weryfikacji tego kto i kiedy pobrał klucz poszerz swoje oprogramowanie hotelowe o ewidencję kluczy.

 

Jak to działa?

 

- do każdego klucza przypinamy specjalny brelok, który umożliwi jego identyfikację

 

- każdy pracownik, posiada także swoją kartę

 

- w recepcji hotelowej zainstalowany zostaje mini komputer z czytnikiem

 

- pracownik pobierając i oddając klucze przykłada swoją kartę i klucz do czytnika, a program zapisuje kto i kiedy pobrał klucze

 

- w programie hotelowym można następnie sprawdzić całą historię zdarzeń i w razie potrzby zweryfikować kto posiadał konkretny klucz

 

- dodatkowo nowy moduł umożliwia także przypisanie stosownych uprawnień, dzięki którym można ograniczyć dostęp do wybrnych kluczy tylko konkretnej grupie użytkowników

Czytaj więcej

Oznaczanie obecności pacjentów na zabiegach stało się łatwiejsze z elektroniczną kartą zabiegową i nowym modułem SOHiS. System zastępuje papierowe karty, jakie do tej pory otrzymywali kuracjusze i zmniejsza do minimum ilość formalności, jednocześnie przyśpieszając obieg informacji.

Podczas przyjazdu do sanatorium każdy z kuracjuszy otrzymuje specjalną kartę lub brelok identyfikacyjny. Karty otrzymują także rehabilitanci.

Przy każdym gabinecie zabiegowym znajduje się mini komputer z wyświetlaczem dotykowym i czytnik. Pacjent przykłada do czytnika swoją kartę – zostanie poinformowany o tym, jaki zabieg powinien zostać wykonany w danym momencie. Następnie rehabilitant przykłada do czytnika swoją kartę, aby potwierdzić, że zabieg został wykonany.

System jest ściśle powiązany z programem SOHiS obsługa medyczna, w którym planowane są zabiegi oraz z programem hotelowym SOHiS. Dzięki temu możliwy jest sprawny obieg informacji, szczególnie tych istotnych dla kadry medycznej dotyczących np. historii choroby. Dodatkowo system może również ewidencjonować informacje dotyczące dezynfekcji oraz walidacji urządzeń medycznych.

Zapraszamy do umówienia prezentacji naszego oprogramowania - 533 358 221

Czytaj więcej

Program hotelowy SOHiS został w listopadzie zintegrowany z zamkami LOB 5500 Adel. Dzięki temu hotele, które posiadają lub będą chciały zamontować zamki tego typu będą mogły obsługiwać je bezpośrednio z programu hotelowego SOHiS.

 

Zamki LOB 5500 Adel wykorzystują karty RFID, które można wygodnie przypisywać gościom bezpośrednio z poziomu recepcji hotelowej.

 

Szczegółowe informacje i specyfikacja techniczna zamków znajduje się na stronie producenta https://www.lob.pl/pagesView,166,System-LOB-5500-Adel,PL

 

Czytaj więcej

Praca w programie SOHiS może przebiegać jeszcze sprawniej jeżeli poznamy jego wszystkie funkcjonalności. Dlatego też przypominamy, że program posiada funkcję pozwalającą na automatyczne pobieranie danych klienta z GUS na podstawie NIP.

Wystarczy wejść w Bazy → Klienci → Firmy a następnie wprowadzić NIP w odpowiednim polu i kliknąć w ikonę strzałki, znajdującą się p prawej stronie od numeru NIP.

Czytaj więcej
Nasz program hotelowy został wyposażony w funkcjonalność pozwalającą na badanie satysfakcji klientów z pobytu w hotelu. Jeżeli chcieliby się Państwo dowiedzieć jak goście oceniają swój pobyt, co im się podobało najbardziej a co mogłoby zostać ulepszone warto zapoznać się z naszym nowym modułem. 
 
Moduł ankiet to dodatkowa funkcjonalność naszego programu Hotelowego SOHiS. Umożliwia ona automatyczne wysyłanie ankiet do gości hotelowych po tym, jak zostaną oni wymeldowani. W ankiecie można podziękować gościom za czas spędzony w hotelu i zapytać ich o to, jak oceniają cały pobyt. 
 
Każdy hotel, może spersonalizować wiadomość przesyłaną do klienta definiując własne pytania. Umożliwia to zbieranie tylko tych informacji, które faktycznie są istotne np. dla managera hotelu.
 
Odpowiedzi z ankiety dostępne są z poziomu programu hotelowego SOHiS. Przypisane zostają do konkretnej rezerwacji. Dzięki temu można zweryfikować kto obsługiwał gości. 
 
Możliwe jest również przeglądanie statystycznego zestawienia odpowiedzi – dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawdzić ogólne odczucia wszystkich gości, którzy zdecydowali się na wypełnienie ankiety. 
 
Czytaj więcej

Najnowasza aktualizacja naszego progaramu hotelowego SOHiS, pozwala hotelom dostosować się do wymagań RODO.

Zawiera ona nowe funkcjonalności, które pozwalają międzyinnymi na:

- zbieranie, przechowywanie oraz zarządzanie zgodami klientów;

- możliwość wydruku karty klienta oraz jej eksport

- możliwość przyporządkowania do pracowników upoważnienia do przetwarzania danych osobowych

-wydruk rejestru upoważnień

- możliwość anonimizacji klienta

- logowanie zmian wprowadzanych przez pracownika w danych osobowych klienta

- możliwość skonfigurowania wymuszeń zmiany haseł dla użytkowników.

 

Czytaj więcej

Sprawne kontrolowanie sprzątania w SOHiS

Moduł HSK (Housekeeping) stworzony został z myślą o hotelach, które przy wykorzystaniu centrali telefonicznej chciałyby kontrolować stan czystości pokojów.
Moduł umożliwia pokojowym wprowadzenia na telefonach specjalnych kodów, w momencie, w którym rozpoczynają i kończą sprzątanie pokojów.
Dzięki temu możliwe jest zbieranie informacji o aktualnym stanie czystości pokojów i o czasie potrzebnym na ich sprzątanie.
Dodatkowo, manager housekeepingu ma również możliwość weryfikacji stanu pokojów i oznaczenia tego, że zostały one przez niego sprawdzone.

Moduł Usprawnia proces zarządzania zespołem HSK i daje wgląd w bieżący stan czystości pokoi.

Zasada działania:
1. Pokojowa wchodząc do pokoju wbija swój unikalny kod, oznaczający rozpoczęcie sprzątania np. #121
2. Po zakończeniu sprzątania pokojowa wbija kolejny kod, oznaczający, że zakończono już sprzątanie pokoju np. #122
3. Dane o stanie czystości pokoju są przesyłane przez centralę telefoniczną do programu SOHiS – recepcja i kierownik HSK mają do nich wgląd.
4. Kierownik działu HSK lub inspektor piętra, może oznaczyć dany pokój jako czysty, jeżeli go obejrzał.

Wykorzystywane jest to zwłaszcza, po zakończonym spotkaniu wyjazdowym. W tym celu uprawniona osoba może skorzystać z kodu na telefonie. Stan pokoju można również zmienić ręcznie, na podstawie wydrukowanej listy.

Czytaj więcej

Wygodne generowanie voucherów w SOHiS

Nasz program hotelowy został rozbudowany o specjalny moduł, umożliwiający generowanie Voucherów. Dzięki temu można poszerzyć ofertę hotelu o specjalne bony upominkowe, przeznaczone na różne okazje. Rozwiązanie to świetnie wpisuje się w panujący obecnie trend, w którym istotne są emocje i przeżycia związane z wyjazdami. Zadowoleni z pobytu goście mogą zakupić w hotelu voucher i podarować go bliskim.

Wykorzystując vouchery mamy także szansę na pozyskanie nowych klientów. Coraz więcej osób szuka bowiem w internecie hoteli, które w swojej ofercie posiadają np. bony podarunkowe. Możne je wykorzystać jako ciekawy prezent np. z okazji rocznicy ślubu czy z okazji urodzin. Dużym powodzeniem cieszą się tutaj oferty, które poza standardowym noclegiem oferują np. dodatkowe zabiegi w SPA.

Vouchery to również świetny sposób na promocję hotelu w mediach społecznościowych. Można bowiem wykorzystać je jako nagrody w konkursach organizowanych np. na Facebooku. Oczywiście organizatorem konkursów nie musi być nawet sam hotel – voucher może być przeznaczony np. jako nagroda dla słuchaczy określonego radia lub jako nagroda w konkursie organizowanym przez influencera, z którym chcemy nawiązać współpracę.

Vouchery to także idealne rozwiązanie dla klientów biznesowych. Są one coraz częściej stosowane, aby podziękować najlepszym pracownikom za ich wkład i zaangażowanie w rozwój firmy i w realizację jej celów. Rozwiązanie to może być przydatne zarówno w korporacjach, jak i w firmach zajmujących się marketingiem sieciowym. Warto tutaj zaznaczyć, że vouchery pozwalają na reklamę hotelu wśród wszystkich pracowników firmy, z którą nawiążemy współpracę. Vouchery generowane w programie SOHiS z powodzeniem zostały wykorzystane przez wiodącego producenta kosmetyków.

Jak to działa?

Vouchery generowane w programie SOHiS posiadają unikalny kod. Wygląd i styl vouchera dopasowujemy do każdego klienta indywidualnie. Każdy voucher wystawiany jest na konkretną kwotę i może zostać zrealizowany w określonym przedziale czasu. Jeżeli gość nie wykorzysta go w określonym terminie to voucher przepada. Vouchery wygenerowane w SOHiS mogą zostać podpięte bezpośrednio do rezerwacji. Program weryfikuje, czy voucher jest prawidłowy i pomniejsza o jego wartość kwotę do zapłaty.

Czytaj więcej

Wygodna rezerwacja stolików w SOHiS

Do naszej oferty wprowadziliśmy w listopadzie program do rezerwowania stolików. Stworzony on został wraz z jednym z naszych klientów, dzięki czemu odpowiada na rzeczywiste potrzeby restauratorów.  Program ten z powodzeniem może być wykorzystany do zarządzania rezerwacjami we wszytkich restauracjach. Więcej o funkcjonalnościach naszego programu można przeczytać tutaj. Zapraszamy do kontaktu i do umówienia darmowej prezentacji.

Dlaczego warto wykorzystać nasz program w restauracji?

- pozwala on indywidualnie traktować każdego klienta. Daje możliwość zarezerwowania konkretnego stolika i zapisania wszystkich uzgodnień odnośnie planwanej wizyty.

- optymalizuje on proces przyjmowania rezerwacji. Informacje o rezerwacjach są przechowywane w pewnym miejscu, a dostęp do nich mają konkretni użytkownicy.

- umożliwia on tworzenie raportów i zestawień, które można drukować i wykorzystać do celów statystycznych.

- pozwala on w dowolnym momencie szybko sprawdzić dostępność miejsc w restauracji. 

Czytaj więcej

System Rezerwacji Internetowych SOHiS w hotelu bezobsługowym

W roku 2017 System Rezerwacji Internetowych SOHiS został, dzięki ścisłej współpracy z Hotelem LIR, dostosowany do obiektów bezobsługowych.

Inicjatorem pomysłu byli właściciele hotelu LIR w Trzebini, którzy chcieli zautomatyzować pracę swojego obiektu poprzez zastosowanie specjalnego depozytora kluczy. Z uwagi na to, że hotele bezobsługowe są w Polsce nowością, musieli oni na własną rękę znaleźć firmę, która umożliwi im realizację całego przedsięwzięcia tworząc stosowne oprogramowanie. W tym celu zwrócili się właśnie do zespołu SOHiS. W odpowiedzi na potrzeby hotelu LIR zintegrowaliśmy nasz program hotelowy SOHiS oraz moduł rezerwacji internetowych z depozytorem kluczy. Dzięki temu właściciele hotelu mogli całkowicie zrezygnować z tradycyjnej recepcji. Przyczyniło się to do optymalizacji kosztów obsługi hotelu, jednocześnie podniosło także komfort gości, którzy mogą teraz wygodnie i szybko zarezerwować i opłacić pobyt przez internet.

 

Cały proces przyjmowania gości przebiega teraz następująco:

 

1. Gość bezpośrednio ze strony hotelu rezerwuje i opłaca pobyt

2. Otrzymuje e-mail z unikalnym kodem

3. Po wprowadzeniu kodu gość zostaje wpuszczony do Hotelu

4. Po wejściu do hotelu gość wprowadza kod ponownie na ekranie dotykowym depozytora kluczy

5. Gość pobiera podświetlony klucz umożliwiający mu wejście do zarezerwowanego pokoju

 

System funkcjonuje niezawodnie dzięki naszemu autorskiemu oprogramowaniu SOHiS. Zapewnia ono pełną kontrolę nad automatyczną recepcją i pozwala monitorować pracę hotelu. 

Wśród rozwiązań, które wdrożyliśmy w hotelu LIR na uwagę zasługują:

 

- zaimplementowanie na stronie hotelu modułu SRI

- integracja modułu SRI z programem SOHiS Hotel

- opracowanie spójnego ze stroną hotelu szablonu wiadomości e-mail

- generowanie unikalnego kodu dostępu dla każdego z gości

- weryfikacja statusu płatności i przesyłanie przypomnień do klientów, którzy nie dokonali płatności

- przesyłanie kodu dostępu oraz instrukcji do klientów, którzy opłacili zamówienie

- automatyczne informowanie właściciela o rezerwacjach pojawiających się w systemie 

 

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane automatyczną recepcją. Pomożemy Państwu kompleksowo i sprawnie wdrożyć to rozwiązanie.

 
Czytaj więcej

Nowa strona SOHiS

Nowa strona SOHiS jest już gotowa :) Mamy nadzieję, że będzie służyć naszym klientom, którzy znajdą na niej wszystkie niezbędne informacje. Teraz ze strony można korzystać również na urządzeniach mobilnych - tabletach i smartfonach. W przygotowanie strony włożyliśmy dużo pracy, w ostatnich etapach zaangażowaliśmy nawet jednorożce.

Szczególne podziękowania przesyłamy dla Mariusza - za przygotowanie projektu i stałą kontrolę jakości, dla Szymona - za profesjonalne wykonanie strony i cierpliwe wprowadzanie poprawek oraz dla Grzegorza, który nam na to wszystko pozwolił.

Czytaj więcej

Program hotelowy SOHiS zintegrowany z zamkami hotelowymi Be-tech

W trosce o Państwa wygodę zintegrowaliśmy nasz program hotelowy z zamkami hotelowymi Be-tech. Dzięki temu wszyscy użytkownicy programu SOHiS Hotel mają teraz możliwość wykorzystania w swoich obiektach nowoczesnych zamków elektronicznych tej marki.

W swojej ofercie firma Be-tech posiada trzy modele zamków hotelowych: Berlin, London i Oslo. Mechanizmy tych zamków cechuje duża wytrzymałość i długa żywotność. Umożliwiają one wykonanie aż do 1 000 000 cykli.

Warto również wspomnieć, że zamki Be-tech stanowią element Systemu Jednego Klucza. Wszystkie elementy tego systemu mogą być obsługiwane z wykorzystaniem tej samej karty, co zwiększa wygodę użytkowników. System daje możliwość takiego zaprogramowania karty gościa hotelowego, żeby umożliwiała ona dostęp do różnych stref. Ta sama karta umożliwi więc między innymi:
 

  • otwarcie zamka hotelowego,

  • dostęp do parkingu,

  • dostęp do strefy SPA,

  • dostęp do wind.

Szczegółowe informacje dotyczące systemów Be-tech znajdą Państwo na stronie producenta – www.be-tech.pl

Czytaj więcej

OPROGRAMOWANIE SOHiS KOMPATYBILNE Z WINDOWSEM 10

Oprogramowanie SOHiS wydane przez PPHU "A-M" s.c. działa w następujących wersjach systemu Windows 10 - Windows 10 Pro, Windows 10 Education i/ oraz Windows 10 Enterprise. Oprogramowanie SOHiS jest obsługiwane w ramach dostępnych opcji serwisowych Windows 10 w tym - Current Branch, Current Branch for Business i Long-Term Servicing Branch.

Oprogramowanie SOHiS is supported by PPHU "A-M" s.c. on the following editions of Windows 10 – Windows 10 Pro, Windows 10 Education, and/or Windows 10 Enterprise. Oprogramowanie SOHiS is supported on the in-market supported servicing branches of Windows 10 including - Current Branch, Current Branch for Business and Long-Term Servicing Branch.

Czytaj więcej

Raport manager - oszczędzaj czas automatyzując codzienne czynności.

Sporządzanie i rozsyłanie codziennych raportów może zajmować dużą część twojego czasu. Dlatego też stworzyliśmy nowy moduł naszego oprogramowania, który Cię w tym wyręczy. Raport manager umożliwia tworzenie codziennych raportów uwzględniających wybrany aspekt funkcjonowania twojego hotelu lub restauracji. Raporty tworzone są automatycznie i mogą zostać przesłane na wskazany adres e-mail zaraz po ich wygenerowaniu. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzisz czas i nadal będziesz mieć pełną kontrolę nad tym co dzieje się w Twoim obiekcie.

Czytaj więcej

Prowadź elektroniczną dokumentacje medyczną (EDM) spokojnie i bez obaw.

Jeżeli Twoja działalność wymaga prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM) i potrzebujesz do tego odpowiedniego oprogramowania to świetnie trefiłeś. Wychodząc naprzeciw twoim oczekiwaniom stworzyliśmy moduł ewidencji medycznej umożliwiający tworzenie i przechowywanie elektronicznej dokumentacji medycznej . Opracowany został on w oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie rodzajów, zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania (Dz.U. 2015 poz. 2069). Dzięki temu decydując się na jego wybór masz pewność, że będzie on spełniał wymogi ww. rozporządzenia. Moduł ewidencji medycznej przeznaczony jest szczególnie dla sanatoriów, ale może być także wdrożony w hotelach, które oferują swoim klientom korzystanie z usług medycznych.

Konieczność prowadzenia dokumentacji w formie elektronicznej wynika z Ustawy z dnia 28 kwietnia 2011 r. o systemie informacji w ochronie zdrowia (Dz.U. 2011 Nr 113 poz. 657 z późn. zmianami) . Art. 56 wyżej wymienionej ustawy mówi, że:

„Do dnia 31 grudnia 2017 r. elektroniczna dokumentacja medyczna może być wystawiana w postaci papierowej lub elektronicznej.”

Po tym terminie, zaistnieje konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej.

Jeżeli zarządzasz placówką oferującą usługi medyczne to od roku 2018 również będziesz musiał zadbać o prowadzenie w niej dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej. Moduł ewidencji medycznej oferowany przez naszą firmę pozwoli ci sprawnie dostosować Twoją placówkę do obowiązujących przepisów. Dla pełnego komfortu zapewniamy specjalne wdrożenie dla pracowników a także profesjonalny serwis oprogramowania.

Z przyjemnością przedstawimy naszą ofertę, dotyczącą intuicyjnego w obsłudze modułu medycznego. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Czytaj więcej