Zwiększ sprzedaż Twojego Hotelu

Analityka hotelowa

Klienci hotelu
Przekształcamy dane w zyski Hoteli

Eksperci w dziedzinie analityki hotelowej pomogą zwiększyć sprzedaż Twojego hotelu wykorzystując dane z systemu PMS SOHiS, strony internetowej i systemu rezerwacyjnego. Pomożemy Ci zrozumieć, jak klienci znajdują Twój hotel i dokonują rezerwacji. Korzystamy z danych do zarządzania cenami, optymalizacji Twoich działań marketingowych, zwiększania konwersji i sprzedaży online.

Zapytaj o wycenę
Czym się zajmujemy?

Poznaj korzyści z współpracy

analityka-sprzedaży
Analityka sprzedaży

Analizujemy dane z systemu PMS SOHiS, aby pomóc Ci zrozumieć, jak klienci znajdują Twój hotel i dokonują rezerwacji. Informacje te obejmują źródła ruchu, kanały rezerwacji, daty przyjazdu i wyjazdu, długość pobytu, średni długość pobytu i wiele innych.

Hotel Revenue Management

Wdrażamy Revenue Management, stosując optymalne ceny pokoi. Do tego celu wykorzystujemy dane z Twojego systemu PMS SOHiS, strony internetowej i systemu rezerwacyjnego.

Zdalny Revenue Manager

Jeśli nie masz czasu lub wiedzy, aby prowadzić samodzielnie Revenue Management, możemy Ci pomóc w tym zakresie. Jako zespół zdalnych Revenue Managerów, będziemy regularnie analizowali Twoje dane i dostosowywali ceny Twoich pokoi, aby zapewnić Ci maksymalny zysk.

Optymalizacja działań marketingowych

Analizujemy dane z Twojego systemu marketingowego, aby pomóc Ci zrozumieć, które działania marketingowe przynoszą realne korzyści i dbamy o dobre wykorzystanie budżetów reklamowych.

Optymalizacja konwersji

Współpracujemy z Tobą, aby zidentyfikować i naprawić obszary Twojej strony internetowej, które powodują straty konwersji. Do tego celu wykorzystujemy dane z Twojego systemu analitycznego i narzędzia do optymalizacji konwersji.

Zwiększenie sprzedaży on-line

Korzystamy z doświadczenia w branży eCommerce i wdrażamy w hotelach rozwiązania zwiększające sprzedaż, z których korzystają sklepy internetowe. Do tego celu wykorzystujemy dane z Twojego systemu analitycznego, narzędzia do optymalizacji konwersji i platformy eCommerce.

Test

Narzędzia, z których korzystamy

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Przedstawiamy Państwu listę najczęściej zadawanych pytań. Mamy nadzieję, że któreś z odpowiedzi pomoże rozwiązać Państwa wątpliwości i dostarczyć potrzebnych informacji.

Pracowaliśmy dla takich firm jak: Maldron Hotels Ireland, Jurys Doyle Hotels, Profitroom, Hotel Bukowy Park. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie zawodowe zdobyte w Hotelach i e-commerce w obszarach: Revenue Management, Analityka Internetowa, Analiza danych, Sprzedaż On-line, zwiększanie sprzedaży przez strony internetowe.

Zdalny Revenue Manager to usługa, która pozwala Ci skorzystać z pomocy profesjonalnego Revenue Managera bez konieczności zatrudniania go na stałe. Revenue Manager to osoba, która zajmuje się optymalizacją cen pokoi w hotelu, aby maksymalizować przychody i zyski. Aby skorzystać z usługi Zdalnego Revenue Managera, wystarczy się z nami skontaktować. Po nawiązaniu współpracy będziemy regularnie analizowali Twoje dane i dostosowywali ceny Twoich pokoi, uwzględniając czynniki takie jak popyt, konkurencja, sezonowość i wydarzenia specjalne.

Optymalizacja strony internetowej i konwersji to proces polegający na poprawianiu wyglądu, funkcjonalności i treści strony internetowej hotelu, aby zachęcić więcej użytkowników do dokonania rezerwacji. SOHIS Analityka współpracuje z Tobą, aby zidentyfikować i naprawić obszary Twojej strony internetowej, które powodują straty konwersji. Do tego celu wykorzystujemy dane z Twojego systemu analitycznego i narzędzia do optymalizacji konwersji, takie jak testy A/B, mapy cieplne czy ankiety online.

SOHIS Analityka wykorzystuje dane z różnych źródeł, takich jak system PMS SOHiS, strona internetowa hotelu i system rezerwacyjny. System PMS SOHiS to zaawansowany system zarządzania hotelem, który integruje się z innymi systemami i dostarcza szczegółowych informacji o sprzedaży i rezerwacjach. Strona internetowa hotelu i system rezerwacyjny to narzędzia do pozyskiwania klientów i sprzedaży pokoi online. SOHIS Analityka łączy te dane i przetwarza je za pomocą algorytmów analitycznych aby wygenerować raporty i rekomendacje.
Szybki kontakt

Skontaktuj się

Jesteśmy dostępni w różnych możliwościach kontaktu. Wybierz swój optymalny już dzisiaj.

Zadzwoń do nas

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub cen? Zadzwoń

Napisz do nas

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub cen? Zadzwoń

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.