Artykuł

Elektroniczna karta zabiegowa

Avatar autora
Redaktor
Opublikowano w Artykuły · 1 min. czytania · 3 września 2021

Oznaczanie obecności pacjentów na zabiegach stało się łatwiejsze z elektroniczną kartą zabiegową i nowym modułem SOHiS. System zastępuje papierowe karty, jakie do tej pory otrzymywali kuracjusze i zmniejsza do minimum ilość formalności, jednocześnie przyśpieszając obieg informacji.

Podczas przyjazdu do sanatorium każdy z kuracjuszy otrzymuje specjalną kartę lub brelok identyfikacyjny. Karty otrzymują także rehabilitanci.

Przy każdym gabinecie zabiegowym znajduje się mini komputer z wyświetlaczem dotykowym i czytnik. Pacjent przykłada do czytnika swoją kartę – zostanie poinformowany o tym, jaki zabieg powinien zostać wykonany w danym momencie. Następnie rehabilitant przykłada do czytnika swoją kartę, aby potwierdzić, że zabieg został wykonany.

System jest ściśle powiązany z programem SOHiS obsługa medyczna, w którym planowane są zabiegi oraz z programem hotelowym SOHiS. Dzięki temu możliwy jest sprawny obieg informacji, szczególnie tych istotnych dla kadry medycznej dotyczących np. historii choroby. Dodatkowo system może również ewidencjonować informacje dotyczące dezynfekcji oraz walidacji urządzeń medycznych.

Zapraszamy do umówienia prezentacji naszego oprogramowania – 32 616 22 21

 
Komentarze
Komentarze aktualnie wyłączone.