O nas

Historia firmy

Firma PPHU „A-M” została założona w 1992 roku w Jaworznie. Profil działalności naszej firmy obejmuje zarówno zasięg lokalny jak i krajowy. Prowadzone przez nas biuro rachunkowe świadczy swoje usługi zarówno klientom z Jaworzna, jak i z najbliższych okolic, natomiast oprogramowanie, które tworzymy wykorzystywane jest na terenie całego kraju.

Obecnie naszym głównym produktem jest, rozwijany od roku 2002, program do obsługi hoteli i ośrodków wczasowych SOHiS Hotel. Uznaniem klientów cieszą się również nasze dwa programy dedykowane branży gastronomicznej – SOHiS Szef i POS. W swojej ofercie posiadamy także program SOHiS Sanatorium, który uwzględnia obsługę medyczną kuracjuszy. Oprogramowanie SOHiS w obecnej formie pozwala na kompleksową obsługę niemal wszystkich obiektów związanych z branżą hotelarsko – gastronomiczną. Dzięki temu nasza marka jest rozpoznawalna i cieszy się uznaniem wśród polskich hotelarzy. Świadczy o tym fakt, że w roku 2017 programy SOHiS wykorzystywane były w ponad 400 obiektach zlokalizowanych w różnych częściach Polski.

Oprogramowanie SOHiS tworzone jest i rozwijane w oparciu o potrzeby naszych klientów. W naszej pracy uwzględniamy także wymogi i oczekiwania nieustannie rozwijającego się rynku, dlatego naszą działalność rozszerzyliśmy o projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz materiałów reklamowych. Jako jedna z największych firm programistycznych w Jaworznie wychodzimy również naprzeciw potrzebom lokalnej społeczności. Jednym z przykładów współpracy o charakterze lokalnym jest nasza kooperacja z Urzędem Miasta w Jaworznie oraz z miejskimi przedszkolami, gdzie wspólnie opracowaliśmy, a następnie wdrożyliśmy z sukcesem program SOHIS Przedszkole. Niezawodnie funkcjonuje on w Jaworznickich placówkach od 2012 roku i w dalszym ciągu jest rozbudowywany o nowe funkcjonalności.

adsadsad
saasd