Artykuł

Wygodne generowanie voucherów w SOHiS

Avatar autora
Redaktor
Opublikowano w Artykuły · 2 min. czytania · 3 września 2021

Nasz program hotelowy został rozbudowany o specjalny moduł, umożliwiający generowanie Voucherów. Dzięki temu można poszerzyć ofertę hotelu o specjalne bony upominkowe, przeznaczone na różne okazje. Rozwiązanie to świetnie wpisuje się w panujący obecnie trend, w którym istotne są emocje i przeżycia związane z wyjazdami. Zadowoleni z pobytu goście mogą zakupić w hotelu voucher i podarować go bliskim.

Wykorzystując vouchery mamy także szansę na pozyskanie nowych klientów. Coraz więcej osób szuka bowiem w internecie hoteli, które w swojej ofercie posiadają np. bony podarunkowe. Możne je wykorzystać jako ciekawy prezent np. z okazji rocznicy ślubu czy z okazji urodzin. Dużym powodzeniem cieszą się tutaj oferty, które poza standardowym noclegiem oferują np. dodatkowe zabiegi w SPA.

Vouchery to również świetny sposób na promocję hotelu w mediach społecznościowych. Można bowiem wykorzystać je jako nagrody w konkursach organizowanych np. na Facebooku. Oczywiście organizatorem konkursów nie musi być nawet sam hotel – voucher może być przeznaczony np. jako nagroda dla słuchaczy określonego radia lub jako nagroda w konkursie organizowanym przez influencera, z którym chcemy nawiązać współpracę.

Vouchery to także idealne rozwiązanie dla klientów biznesowych. Są one coraz częściej stosowane, aby podziękować najlepszym pracownikom za ich wkład i zaangażowanie w rozwój firmy i w realizację jej celów. Rozwiązanie to może być przydatne zarówno w korporacjach, jak i w firmach zajmujących się marketingiem sieciowym. Warto tutaj zaznaczyć, że vouchery pozwalają na reklamę hotelu wśród wszystkich pracowników firmy, z którą nawiążemy współpracę. Vouchery generowane w programie SOHiS z powodzeniem zostały wykorzystane przez wiodącego producenta kosmetyków.

Jak to działa?

Vouchery generowane w programie SOHiS posiadają unikalny kod. Wygląd i styl vouchera dopasowujemy do każdego klienta indywidualnie. Każdy voucher wystawiany jest na konkretną kwotę i może zostać zrealizowany w określonym przedziale czasu. Jeżeli gość nie wykorzysta go w określonym terminie to voucher przepada. Vouchery wygenerowane w SOHiS mogą zostać podpięte bezpośrednio do rezerwacji. Program weryfikuje, czy voucher jest prawidłowy i pomniejsza o jego wartość kwotę do zapłaty.

 

Komentarze

Komentarze aktualnie wyłączone.